Увага, сайт працює в тестовому режимі та знаходиться у процесі розробки. Просимо вибачення за можливі неточності.
Меню

Доставка і оплата

Доставка здійснюється Новою Поштою. Вартість доставки нараховується за тарифами Нової Пошти. Якщо Ваше замовлення з оплатою при отриманні, то комісія складе 20 грн + 2% від суми замовлення.

Оплата при отриманні (вартість замовлення + вартість доставки + комісія за накладний платіж). Оплата на карту банка (при отриманні на Новій Пошті оплачується лише доставка). Оплата через Payhub(при отриманні на Новій Пошті оплачується лише доставка). При замовленні на суму від 2500 грн – доставка за наш рахунок, не враховуючи комісію за накладний платіж, якщо він є.

З метою забезпечення найбільш сучасних заходів безпеки онлайн-платежів ми підтримуємо послуги забезпечення безпеки Verified by Visa і MasterCard® SecureCode ™.

Послуга 3D-Secure забезпечує максимальний захист онлайн платежів, якарозроблена платіжними системами VISA та MasterCard.

3D-Secure - цеперевірка безпеки онлайн-платежів, яка активується автоматично. Для списання суми з рахунку, необхідноввести код, який надсилається в SMS повідомленні за номером телефону який закріплений за банківською карткою.

Платежі на сайті сертифіковані рівнемPCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) – стандарт безпеки даних індустрії платіжних карток. Стандарт розроблений міжнародними платіжними системами Visa та MasterCard і ін.

При оплаті послуг через платіжні сервіси, що відповідають стандарту PCI DSS користувач може бути впевнений у безпеці операцій і конфіденційності власних даних. Всі системи і платіжні сервіси, які взаємодіють з картами VISA/MasterCard, зобов’язані проходити щорічну сертифікацію і щоквартальну перевірку.

Гарантуємо відправку Ваших замовлень протягом 1-3 днів.