Увага, сайт працює в тестовому режимі та знаходиться у процесі розробки. Просимо вибачення за можливі неточності.
Меню

Про нас

Як виготовляються натуральні фруктові чипси Frutex?

Вже 26 років наша компанія, будучи найкрупнішим оператором ринку свіжих овочів та фруктів, імпортує в Україну лише добірні фрукти з усього світу. Ми знаємося на фруктах і саме тому для виготовлення чипсів Frutex ретельно відбираємо лише кращі плоди, зібрані з усіх куточків земної кулі. «В чому секрет наших смаколиків?» - запитаєте ви. Відповідь проста: «Ми обожнюємо фрукти і завжди піклуємося про здоров’я своїх споживачів, саме тому наші чипси Frutex такі смачні і корисні».

Наш принцип роботи полягає у використанні лише відбірних, свіжих фруктів, які проходять контроль якості для того, аби чипсами Frutex могли смакувати і дорослі і діти. Далі ми миїмо добірні фрукти, нарізаємо і повільно сушимо їх м'яким повітрям, що дозволяє зберегти усю користь свіжих фруктів і отримати унікальний хрускіт.

Процес м’якої сушки відбувається при низькій температурі протягом 4-6 годин в залежності від продукту. Такий метод переробки дозволяє зберегти вміст вітамінів та інших корисних речовин у сухому продукті на рівні практично у 100%. У процесі сушіння фрукти втрачають 88-92% вологості, тому 100 грамів фрукточипсів – це щонайменше 1 кілограм свіжих фруктів. А враховуючи, що в деяких фруктах ми прибираємо кисточки і знімаємо шкірку, то іноді 100г в фрукточипсів дорівнює до 2кг свіжих фруктів!

  • Наш метод м’якої сушки найбільш лагідний до фруктів!
  • Ми не додаємо цукор.
  • Ми не використовуємо ніяких домішок!
  • Ми турбуємось про наших споживачів!
  • Тільки фрукти – нічого зайвого!